Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu İzmir, uygulama bölgesi olarak yalnızca göz altında uygulamalarda kullanılabilecek, göz altı dokularına ozmotik hassasiyette, izotonik yoğunlukta üretilmiş, uygulama bölgesi olan göz altı bölgesine uygulandığında yayılarak bu bölgede dolgu işlemi gören özel maddeler içermektedir. Göz altı dolgusu olarakta bilinen bu metot, terkibindeki özel maddelerden dolayı göze gelen ışınları yansıttığı ve gözde parlak bir görünüm kazandırması sebebi ile göz altı ışık dolgusu olarak adlandırılmıştır.

Göz Altı Işık Dolgusu İzmir, Göz altı morlukları için kalıcı çözüm

Yaşa bağımlı olarak, dengesiz beslenme, genetik etmenler ve çevresel dış etkenlere bağlı olarak göz altı morlukları,  göz altında çukurluklar ve çöküklükler, göz altında halkalar oluşabilmektedir. Işık dolgusu belirtilen semptomların giderilmesinde kullanılmaktadır. Kişide oluşan bu tip sorunlar, çevresinde bakıldığında farkedilecek özelliklerdir, bu sebeple kişinin sosyal çevresinde motivasyonunun düşmesine sebep olabilmekte ve minör bazı psikolojik sorunların oluşmasına neden olabilmektedir.

Göz Altı Işık Dolgusu
Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu içeriği nelerden oluşmaktadır?

Göz Altı Işık Dolgusu gözün yapısına uygun hipoallerjenik (alerji yapmayan) maddelerden oluşmaktadır.  Göz altı ışık dolgusu içeriğinde cildin yaşlanmasını artıran, nemlendirici özelliği olan ve vücudumuzda bağışıklık sistemini güçlendirmeye etkinlikliklerini gösterene hyaluronik asit adı verilen madde başta olmak üzere, proteinin yapıtaşları olan 8 adet farklı aminoasit (lisin, treonin vb.), Bakır ve Çinko mineralleri, vitamin olarak piridoksin adı verilen B-6 vitamini ve uygulama esnasında ağrının oluşmaması amacıyla lokal anestezik bir madde içermektedir. Uygulama  olarak özel enjeksiyon amaçlı iğneler ya da özel üretilmiş kanüller vasıtası ile yapılmaktadır.

Anahtar kelimeler: İzmir ışık dolgusu, İzmir göz altı ışık dolgusu, İzmir göz altı morlukları tedavisi

Işık Dolgusu operasyon sonrası etki ve görünüm

Işık dolgusu operasyonu sonrasında gözün yorgun görünüşünde yüksek ölçüde bir azalma meydana gelmektedir. Ayrıca yine göz ve çevresinde aydınlanma ve canlanma etkileri de görülmektedir. Yapılan dolgunun en önemli özelliği, göz üzerinde doğal görünümüdür. Dışarıdan bakan kişi, çok dikkatli bakmadığı sürece gözde dolgu olup olmadığını ayırt edememektedir. Ayrıca Göz Altı Dolgusu operasyonu esnasında herhangi bir enflamasyonu (ödem) sorunu oluşmamaktadır.

Göz altı ışık dolgusu yapan doktorlar
Göz altı ışık dolgusu yapan doktorlar

Göz Altı Işık Dolgusu mutlaka estetik branşla uğraşan Göz hekimlerince yapılmalıdır.

Göz ve çevresi bölge anatomik olarak yoğun bir sinir demeti ve damar ağı ile örülüdür. Yapılan Göz Altı Işık Dolgusu derin olarak uygulandığında daha verimli ve kalıcı sonuçlar elde edilmektedir. Bu kapsamda göz bölgesi konusunda ihtisas (uzmanlık) yapmış Göz hastalıkları ve cerrahisi uzmanlarının uygulamayı gerçekleştirmesi, göz bölgesindeki karmaşık sinir, dolaşım sistemini en ayrıntısı ile bilmelerinden hekim seçiminde önemli bir püf nokta olarak değerlendirilmelidir.

Göz Altı Işık Dolgusu yapan doktorlar

Göz Altı Işık Dolgusu konusunda deneyimli hekimlerden biri de Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Operatör Doktor Şeyda Atabay’dır. Göz Altı Işık Dolgusu için randevu almak için 0-232-373-03-03 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz. Okuloplastik cerrahi (göz alanında estetik cerrahi) konusunda çalışmalar yürüten Şeyda Atabay tüm illerden ve yurtdışından hasta kabul etmektedir. Göz altı ışık dolgusu İzmir.

1 Yorum


  1. Göz kapağı düşülüklüğü problemi yaşıyordum doktor konusunda çok hassa oldugum için öncelikle derinlemesine araştırma yaptım tesadüfen şeyda hanımı gördüm ve gittim hislerimde yanılmamış bir insan mesleğinde bu kadar başarılı olup ayrıca güler güzlü olamaz mükemmel bir doktor çok memnun kaldım kesinlikle göz hastalıkları konusunda hiç düşünmeden şeyda doktora gitmenizi tavsiye ederim benimle aynı düşüncelere sahip olacağınızı biliyorum burdanda tekrar çok teşekkür ediyorum size başarılarınıza başarı katarsınız umarım.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir