Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Şeyda ATABAY

Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Şeyda ATABAY

Sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Şeyda Atabay hakkında bilgilendirmeler, göz hastalarına yönelik sunduğu koruyucu, klinik işlemlere ve cerrahi operasyonlara (hizmetler) yer verilmiştir. Ayrıca sitemizde göz sağlığı ilgili bilgilendirmeler, muayene için randevu almak için iletişim bilgileri formu, Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Şeyda Atabay’ın basında çıkan haberleri, iş yaşamında muayenehanesinde ve hastalarıyla olan fotoğrafları yer almaktadır. Bilgilendirme amacı ile farklı göz estetiği operasyonları ve göz hastalıklarına yönelik videolarda sitemizin videolar bölümünde yer almaktadır.

Göz Hastalıkları uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay tüm Türkiye’den ve Uluslararası hasta kabulune başlamıştır.

Muayenesi İzmir’de olan Op.Dr. Şeyda Atabay, sadece İzmir’den değil, Türkiye’nin farklı illerinden (İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Eskişehir, Manisa, Aydın, Muğla, Balıkesir ve diğer tüm illerden), farklı ülkelerden hastalarına göz sağlığı ve göz estetiği konusunda hizmet vermektedir.

Göz Hastalıkları uzmanı Op.Dr. Şeyda Atabay’a göz muayenesi olmak için randevu alın.

Göz hastalıkları uzmanı Op.Dr. Şeyda Atabay’dan randevu almak için isterseniz 0-232-373-03-03 numaralı telefon ile iletişime geçebilir ya da aşağıda yer alan Randevu için iletişim bilgileri formunu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Randevu için iletişim bilgileri formu

Adınız Soyadınız (gerekli)

Sizinle iletişime geçebilmemiz için telefon numaranız

Sizinle iletişime geçebilmemiz için (varsa) ikinci telefon numaranız

Bizimle iletişime geçtiğiniz il yada Türkiye dışından ise ülkeniz

 

1 Yorum


  1. Doktor Şeyda hanım göz estetiği konusunda çok başarılı bir göz doktoru. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Kendimi aynaya baktığımda daha özgüvenli ve mutlu hissediyorum. Herkese Şeyda hanımı göz doktoru olarak tavsiye ederim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir